Do sekcji sportowej może należeć każdy, który przyjdzie na trening. Osoby, które po pierwszych 10 darmowych treningach podejmą decyzję o dalszym trenowaniu zobowiązane są powiadomić trenera oraz wypełnić deklaracje przystąpienia do klubu i dostarczyć na najbliższe zajęcia. Deklaracja przystąpienia dotyczy osób niepełnoletnich uczestniczących w sekcjach nie seniorskich. Szczegółowych informacji udziela trener sekcji Dariusz Stępniak pod numerem telefonu 692 234 000. Prosimy o pobranie deklaracji i wypełnienie drukowanymi literami oraz niebieskim kolorem. Poniżej link do pobrania deklaracji.

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO MKS KORONA WILANÓW.

W wypadku wypowiedzenia członkostwa musi być ono złożone pisemnie. Wypowiedzenie członkostwa powinno być dostarczone na adres klubu lub osobiście, lub za pośrednictwem poczty,  e-maila na a podstawie dostępnego wzoru który znajduje się poniżej. Prosimy o wypełnienie rezygnacji drukowanymi literami oraz niebieskim kolorem.

REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA.

Deklaracja przystąpienia dotyczy osób niepełnoletnich uczestniczących w sekcjach nie seniorskich. Prosimy o wypełnienie deklaracji drukowanymi literami oraz niebieskim kolorem. Poniżej link do pobrania deklaracji