Szczęśliwe Zakopane

Za nami trzecie w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Dzieci „I ty zostaniesz mistrzem”. W zawodach które odbyły się 17- 18 grudnia  startowało około 240 zawodniczek i zawodników z całej Polski tym razem zawodnicy startowali w Zakopanem.
Zawodnicy sekcji łyżwiarstwa szybkiego powtórzyli sukcesy z Warszawy i Lubina wracając do domu z medalami:

Zuzanna Adamska, Anastazja Brzozowska, Aleksandra Królikowska oraz Julia Wargala  zajęły pierwsze miejsce w sztafecie 4 x 400 m. Dodatkowo

Aleksandra Królikowska wywalczyła pierwsze miejsce wieloboju drugie w biegu na 300 m oraz poprawiła rekord życiowy na tym dystansie, zaś Julia Wargala w czterech biegach na 500 m i nowym rekordem życiowym 49:10 zajęła pierwsze miejsca w biegach na dystansach oraz Wieloboju. Swoje nowe rekordy życiowe ustanowiła Zuzanna Sączek 46:13 na 500 m oraz 1:36.68 na 1000 m. Również pięknie pomachała Zuzanna Adamska oraz Zofia Szymańska nasza zawodniczka która obecnie jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem pod okiem nowej trenerki Hanny Cudzich poprawiła swój rekord życiowy. Krzyś Duliński, Hubert Koczergo oraz Adam Szajgin mimo miejsc po za podium również pokazali swoje umiejętność w klasyfikacji generalnej Krzyś Duliński 10 miejsce  Hubert Koczergo 11 jedenaste a  Adam Szajgin siódmy